Par Coface

Vakances

Coface Latvija piedāvā sekojošas vakances

PĀRDOŠANAS ATBALSTA / TELEMĀRKETINGA SPECIĀLISTS/-E

Darba apraksts, pienākumi
Tāpat kā ikvienam Coface kolēģim, Tavs galvenais pienākums būs dot savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. Katram no mums ir savi uzdevumi un Tavā atbildībā būs:
  • Sarunāt jeb pārdot tikšanos ar mūsu profesionālajiem pārdevējiem;
  • Piedalīties nopietnu projektu izstrādē un ieviešanā! Coface īstā sadarbība ar klientu sākas tikai pēc līguma noslēgšanas;
  • Palīdzēt pārdošanas nodaļas kolēģiem sagatavot dokumentus pārdošanas procesa nodrošināšanai;
  • Strādāt ar Coface starptautiskajām datu bāzēm;
  • Svinēt kopīgās uzvaras.

Prasības
Tu lieliski iederēsies Coface kolektīvā, ja Tev piemīt šādas īpašības un prasmes:
  • Pozitīva attieksme pret darbu, klientiem un kolēģiem;
  • Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās, labi pārzini angļu valodu;
  • Labi komunicē un spēj rast risinājumus izaicinošās situācijās.

Par priekšrocību uzskatīsim:
  • Pārdošanas / telemārketinga pieredzi;
  • Zināšanas finanšu vai apdrošināšanas jomā B2B segmentā;
  • Izglītību finanšu nozarē.

Mēs piedāvājam:
Darot šo darbu mēs Tev iemācīsim sarežģītas lietas izskaidrot un pasniegt vienkārši. Ja ar savu rezultātu pierādīsi, ka vari sasniegt augstas virsotnes, dosim Tev iespēju to darīt arvien vairāk. Par labu darbu, mēs labi atalgojam. Fiksēta alga ar ikmēneša bonusiem, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana, regulāras mācības un komandas pasākumi ir daļa no mūsu ikdienas, ko bauda katrs Coface darbinieks.
Ja esi enerģisks(-a), ambiciozs(-a) un Tevi interesē aizraujoša karjera biznesa vidē – piesakies sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu personals-latvia@coface.com. Vēstulē pastāsti kāpēc Tev škiet, ka esi piemērotākais kandidāts šai pozīcijai!

NB! Sazināsimies ar kandidātiem, kuru pieteikumi mūs pārliecinās.

Telefons uzziņām:  +371 6732 3460.
Uz augšu
  • Latvian
  • English