Mūsu piedāvājums

TopLiner

Papildu seguma iespēja klientiem ar Globalliance polisēm

Četri iemesli izvēlēties "TopLiner":

  • Papildu segums attīstības projektam;
  • Individuāls piedāvājums uz Jūsu izvēlētu periodu (30 līdz 90 dienas) un summu (no 5000 € līdz 5 miljoniem €);
  • Jūsu pieprasījumam pielāgota cena;
  • Vienkārša abonēšana tiešsaistē.
"Globalliance" klientiem paredzētais "TopLiner" ir papildu segums.

 

Šis segums paredzēts konkrētām situācijām, kad uzņēmums attiecīgam pircējam nav saņēmis vēlamo kredītlimitu, apstiprinātā summa ir mazāka par nepieciešamo, vai nav apstiprināts vispār. Cena ir atkarīga no riska novērtējuma un pieprasītā seguma apjoma un ilguma.

 

"TopLiner" ir īpaši iecienījuši uzņēmumi, kas vēlas iegūt apdrošināšanas segumu augstas prioritātes vai augstas rentabilitātes attīstības projektam. 

Risinājums ar vērtību...

Risinājums ar vērtību...

Pasākumu komunikāciju aģentūra Losandželosā iegūst vērienīgu līgumu ar jaunu veiksmīgu uzņēmumu Kalifornijā par jauna produkta prezentāciju, kas izraisījis plašu rezonansi masu medijos. Tā plāno intensīvu un dārgu mediju kampaņu, lai radītu interesi par šo jaunumu Amerikas patērētāju vidū.

 

Coface garantija ļāva aģentūrai piedalīties trīs no pieciem konkursiem. Aģentūra galu galā uzvarēja divos no tiem.

 

Trīs mēnešus pirms prezentācijas aģentūras konkurents, kam bija jāīsteno ceturtā prezentācija, atsakās no projekta. Apzinoties, ka laika nav daudz, aģentūra pieņem izaicinājumu un iesniedz priekšlikumu, kas ir dārgāks par tirgus cenu, taču ņem vērā ļoti īsos termiņus. Tai par labu runā arī jau divu uzsākto projektu atzinīgi vērtētais stāvoklis. Noteikumos paredzētos maksājumu termiņus var pieņemt, balstoties uz "TopLiner" papildu garantijas piedāvājumu.

Šī trešā projekta konkurss tiek uzvarēts ar peļņu, kas pieckārtīgi pārsniedz "TopLiner" garantijas izmaksas. Līdz ar to aģentūra iegūst tīro peļņu, kas ir augstāka nekā pirmajos divos projektos.

Uz augšu
  • Latvian
  • English