Mūsu piedāvājums

Tirgus un partneru novērtēšana

Pirms veicat investīcijas jaunā tirgū, uzsākat darbību jaunā reģionā vai veidojat sadarbību ar jaunu klientu, ir jāizvērtē uzņēmējdarbības vides kvalitāte un nemaksāšanas risks.
 
COFACE UZKLAUSA JŪSU VAJADZĪBAS
Mūsu kompetence ļauj Jums efektīvi plānot un veidot labāk pārdomātas biznesa stratēģijas. Ar analīzes, publikāciju un konferenču starpniecību mēs piedāvājam vislabākos rīkus pēc iespējas detalizētākai biznesa vides novērtēšanai.
 
Riska pārvaldības kontekstā mēs balstāmies uz plašu pasaules mēroga informācijas apkopošanas un analīzes tīklu, ko turklāt papildina "Coface Partneru" tīkls, kas papildina informāciju mūsu datu bāzēs reālā laika režīmā. Apkopotā un analizētā informācija tiek pasniegta vairākos veidos: kā atskaites, atsevišķa un globāla līmeņa riska indikators un dažādi riska uzņemšanās ieteikumu rīki. Mūsu kredītrisku novērtēšanas pakalpojumi ļauj Jums optimāli pārvaldīt savu pārdošanas attīstību.
 
Centrāleiropā šo starptautisko produktu līniju papildina plašs biznesa informācijas produktu klāsts, kas paredzēts uzņēmumiem, kuru rīcībā nav kredītrisku apdrošināšanas. Kā tirgus līderis Centrālajā un Austrumeiropā mēs varam uzticēties mūsu analītiķu slēdzieniem.
Biznesa informācija
Ieskats no Coface eksperta Centrālajā un Austrumeiropā
"Čehu automobiļu detaļu piegādātājs iegādājas augstas precizitātes komponentus no vairākiem maziem un vidējiem uzņēmumiem Slovākijā, ko izmanto hibrīda dzinēju ražošanā pēc liela autoražotāja pasūtījuma. Jebkāda saistību neizpilde no piegādātāju puses var apdraudēt šo uzņēmējdarbībai tik svarīgo līgumu.
 Coface sniedz automobiļu detaļu piegādātājam apkopotu un skaidru informāciju par katru no tā piegādātājiem, ko sagatavojuši Coface eksperti. Šī informācija tiek sniegta atskaišu veidā un tiek atjaunināta vairākas reizes gadā.
Balstoties uz šo informāciju, automobiļu detaļu piegādātājs pārskata sadarbību ar trīs piegādātājiem. Tas vienojas par lielākiem apjomiem ar diviem no tiem un ierobežo sadarbību ar trešo. Saskaņā ar Coface atskaiti šī trešā piegādātāja pašu kapitāls apgrūtinātu kapitālieguldījumu īstenošanu tādā līmenī, kāds nepieciešams nākamās tehnoloģiju paaudzes ieviešanai šajā nozarē."

MŪSU PIEDĀVĀJUMI JŪSU VAJADZĪBĀM

Uzņēmumu kredītatskaites

Coface Select Premium

Uzņēmumu riska monitorings

  • Latvian
  • English