Mūsu piedāvājums

Mūsu piedāvājums

Sadarbība ar uzņēmumiem, lai pasargātu tos no neapmaksātiem rēķiniem

Coface galvenais uzdevums ir apdrošināt uzņēmumus - kā mazus un vidējus, tā starptautiska mēroga - pret pircēju nemaksāšanu, kas var ietekmēt to uzņēmējdarbību. Tāpēc mēs esam izveidojuši kredītrisku apdrošināšanas risinājumu klāstu, kas ietver 4 pamata prasības, kas svarīgas eksportētājiem: darījumu apdrošināšana, attīstības finansēšana, risku apdrošināšana atsevišķiem gadījumiem un potenciālo tirgu izvērtēšana.
 
Šīs oriģinālās Coface aizsardzības pamatā ir droša preventīva sistēma: mūsu eksperti visā pasaulē analizē uzņēmumu finanšu stāvokli un prognozē iespējamos kavētos maksājumus. Izmantojot šo nepārtraukto procesu, mēs sadarbojamies ar klientu sniedzot tam atzinumu par visu klienta portfeli vai tā daļu.
 
Mūsu padziļinātās zināšanas par pircējiem un tirgiem ļauj mums piedāvāt īpaši pielāgotas konsultācijas un pakalpojumus, kā arī operatīvi rīkoties, kad neapmaksātu rēķinu risks kļūst par īstenību. Šī reaģēšanas spēja ir iespējama, pateicoties unikālai ciešai sadarbībai ar mūsu klientiem un klātbūtnei 66 valstīs.

Sadarbība ar uzņēmumiem, lai pasargātu tos no neapmaksātiem rēķiniem

Mūsu risinājumi

Valstu risku karte

Apskatīt valstu risku karti

Valstu saraksts

Ekonomikas petijumi
  • Latvian
  • English