Jaunumi un publikācijas
30/06/2015
Produktų informacija

TradeLiner - Coface piedāvā kredītrisku apdrošināšanas risinājumu lieliem un vidējiem uzņēmumiem

TradeLiner - Coface piedāvā kredītrisku apdrošināšanas risinājumu lieliem un vidējiem uzņēmumiem

Starptautiskais kredītrisku apdrošinātājs “Coface” Latvijas lielajiem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā kredītrisku apdrošināšanas polisi TradeLiner. Šis solis sperts, lai īpaši pasargātu pret nemaksāšanu un palīdzētu strādāt vidējiem uzņēmumiem pašreizējos mainīgajos ekonomiskajos apstākļos.

Ar TradeLiner Coface piedāvā uzņēmumiem 98 pasaules valstīs, tostarp Latvijā, visaptverošu pakalpojumu klāstu uzņēmējdarbības aizsardzībai pircēju maksātnespējas vai maksājumu kavēšanas gadījumā: nemaksāšanas novēršanu, neapmaksāto rēķinu piedziņu un kompensāciju, ja piedziņa ir nesekmīga vai aizņem ilgāku laiku nekā paredzēts.

“Latvijā pašreiz ir ap 6630 aktīvu vidējo uzņēmumu, kas arī ir aktīvākie nodokļu maksātāji un savā ziņā ekonomikas balsts. Jaunais risinājums ir izveidots ar mērķi atvieglot šiem uzņēmumiem kredītrisku apdrošināšanas seguma iegūšanu un tā pārvaldīšanu,” uzsver “Coface” direktors Latvijā Arnis Blūmfelds.

Savukārt Patrīss Luskāns (Patrice Luscan), “Coface” grupas stratēģiskais direktors uzsver, ka TradeLiner ir nākošais solis aiz 2014. gadā ieviestā, mazo un vidējo uzņēmumu sektoram paredzētā EasyLiner pakalpojuma. Jaunais kredītrisku apdrošināšanas piedāvājums nodrošina uzņēmumiem, kas pārdod preces vai pakalpojumus ar pēcapmaksu, darījumu kvalitāti un caurskatāmību.  

TradeLiner ir arī personalizēts risinājums, pateicoties daudzajām iespējām apdrošināt dažādu veidu risku: politisko, dabas katastrofu, pirms nosūtīšanas, apstrīdētu parādu, avansa maksājumus piegādātājiem vai komisijas pārdošanu. Viena no daudzajām pieejamajām iespējām ir klientu augstu vērtētais un kopš 2012. gada pieejamais TopLiner papildu segums, ko var pieprasīt, ja sākotnējais segums ir mazāks par pieprasīto vai tiek atteikts.

Raksturīgās pamatīpašības ir vienkāršība un daudzpusīgums:

  • Kredītrisku apdrošināšanas segums ir vienkāršots un vieglāk saprotams, un piedāvātie pakalpojumi ir pilnīgi skaidri;
  • Prēmijas tiek ieturētas, balstoties uz faktisko apgrozījumu, un minimālā gada prēmija tiek automātiski precizēta reizi gadā, izvairoties no budžeta neskaidrībām;
  • Ja uzņēmums debitoru parādu rezultātā saskaras ar naudas plūsmas problēmām, kompensācijas termiņu var saīsināt no pieciem līdz četriem, trim vai pat diviem mēnešiem. Tā ir viena no visvērtīgākajām un ekskluzīvākajām TradeLiner funkcijām.
Lejupielādēt šo ziņojumu presei : TradeLiner - Coface piedāvā kredītrisku apdrošināšanas risināju... (93,89 kB)

Kontakti


Marketing & Sales department

Berzaunes 11a
LV-1039 Riga
LATVIA
Tel: +371 67323460
mail: office-latvia@coface.com

Uz augšu
  • Latvian
  • English