Jaunumi un publikācijas
20/05/2015
Produktų informacija

InfoICON – online kredītatskaišu vietne

InfoICON – online kredītatskaišu vietne

Coface, viens no vadošajiem līderiem kredītrisku apdrošināšanā un tirgus līderis Informācijas sniegšanā Centrāleiropā, ir papildinājis savu online Biznesa informācijas vietni kredītatskaišu pasūtīšanai. InfoICON – lielākā datubāza Centrālajā un Austrumeiropā – sniedz informāciju online režīmā par vairāk kā 43 miljoniem uzņēmumu Rietumu, Centrālajā un Austrumeiropā.   

 

Coface piedāvā kredītatskaites un parādu piedziņu Centrālajā un Austrumeriopā jau vairāk kā 20 gadus. Galvenie stratēģiskie elementi mūsdienīgam uzņēmumam ir attīstība un klientu vajadzību apmierināšana, tādēļ klientu aplikācija informācijas pakalpojumiem InfoICON tika pārskatīta un pielāgota klientu ieteikumiem. Galvenais uzsvars tiek likts uz lietotājam draudzīgas vides radīšanu, detalizētiem aprakstiem un paplašinātu produktu klāstu. Jaunais InfoICON piedāvā:

  • pielāgotus produktus klientu specifiskajām vajadzībām  
  • detalizētu produktu aprakstu
  • vienkāršu piekļuvi bez reģistrācijas
  • drošus online maksājumus
  • tūlītēju informācijas piegādi  
  • iespēju pasūtīt Kredītatskaites visā pasaulē, pateicoties mūsu starptautiskajam partneru tīklam

 

Informācija par vairāk kā 43 miljoniem uzņēmumu ir pieejama online 24/7, arī mobilajās ierīcēs

 

Mūsdienīgai biznesa informācijai ir nozīmīga loma ikdienas uzņēmējdarbībā. Proaktīva reaģēšana ir panākumu atslēga. Mūsu informācija palīdz kontrolēt riskus, kas saistīti ar partneriem un klientiem, kā arī atbalsta pieņemot lēmumus par kredītlimitiem. Šī produkta mērķis ir uzlabot atbalstu mūsu klientiem un palielināt to darbības efektivitāi. Īsumā: palīdzēt ietaupīt laiku un naudu” tā Coface InfoICON priekšrocības uzsver Ms Kompowska, Coface Centrāleiropas reģiona vadītāja.

 

 

 

Lejupielādēt šo ziņojumu presei : InfoICON – online kredītatskaišu vietne (86,59 kB)

Kontakti


Marketing & Sales department

Berzaunes 11a
LV-1039 Riga
LATVIA
Tel: +371 67323460
mail: office-latvia@coface.com

Uz augšu
  • Latvian
  • English