Jaunumi un publikācijas
13/03/2014
Produktų informacija

Coface „on-line” kredītatskaites: tagad pieejamas 54 valstīs

Coface „on-line” kredītatskaites: tagad  pieejamas 54 valstīs
Coface„on-line” kredītatskaites: tagad  pieejamas 54 valstīs

Coface, starptautisks kredītrisku apdrošinātājs un vadošais informācijas pakalpojumu sniedzējs Centrāleiropā, uzlabojis savu „on-line” piedāvājumu ar būtiskāko un jaunāko informāciju par uzņēmumiem un viņu biznesa vidi. Kredītatskaites tagad būs pieejamas 54 valstīs, sākot no ASV, caur Vāciju uz Turkmenistānu un Kataru.

 

COFACE kredītatskaites ir visaptverošs un elastīgs instruments kredītrisku vadībā. Tās palīdz novērtēt potenciālos biznesa partnerus un sadalīt tos pa kategorijām, pamatojoties uz to kredītu un maksājumu vēsturi. Coface ICON datubāze nodrošina tiešsaistes piekļuvi starptautiskajām atskaitēm 54 valstīs visā pasaulē, kad vien vēlaties.

 

Atskaites izkārtojums ir pielāgots un piegādes laiki vienoti visās valstīs. Kā arī tiek sniegta informācija par pieejamiem finanšu datiem un iepriekš sagatavoto kredītatskaišu pēdējiem datu atjaunošanas datumiem „on-line”.  Turklāt ir iespējams sazināties tieši ar informācijas apstrādātājiem.

 

Šobrīd mēs esam vienīgais kredītatskaišu sniedzējs, kas piedāvā „on-line” atskaites par 54 valstīm. Šis unikālais piedāvājums ietver visas Eiropas valstis, kā arī Āziju, Tuvos Austrumus un ASV. Uzņēmumi noteikti gūs labumu no jaunākās informācijas par saviem sadarbības partneriem!" uzsver K.Kompovska, Coface Centrāleiropas reģiona vadītāja.

Lejupielādēt šo ziņojumu presei : Coface „on-line” kredītatskaites: tagad pieejamas 54 valstīs (37,36 kB)

Kontakti


Marketing & Sales department

Berzaunes 11a
LV-1039 Riga
LATVIA
Tel: +371 67323460
mail: office-latvia@coface.com

Uz augšu
  • Latvian
  • English