Jaunumi un publikācijas
26/05/2016
Korporatīvās ziņas

“Coface Latvia” apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 17%

“Coface Latvia” apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 17%

Salīdzinot ar to pašu periodu 2015. gadā, “Coface Latvia” apgrozījums šā gada pirmajā ceturksnī pieaudzis par 17%, sasniedzot 438 tūkstošus eiro. Uzņēmuma nopelnīto prēmiju apmērs palielinājies par 6%, sasniedzot 354 tūkstošus eiro. Aizvadītajā ceturksnī teju par ceturtdaļu kāpis pieprasījums pēc “Coface” finanšu atskaitēm (+23%), kā arī audzis pieprasījums pēc kredītrisku apdrošināšanas pakalpojumiem (+15%). Tikmēr parādu piedziņas apmērs krities (-15%), salīdzinot ar to pašu periodu pērn.

 

“Situācija pasaules ekonomikā ir svārstīga un kopējais izaugsmes temps ir gauss. Augsti riski saglabājas gan jaunattīstības tirgos, gan konkrētās nozarēs, tostarp patēriņa preču un metālapstrādes, tādēļ biznesa prognozēs par 2016. gadu ieturam piesardzību. Latvijas un Baltijas tirgū virkne izaicinājumu joprojām saglabājas loģistikas un būvniecības sektoros,” atzīmē “Coface” direktors Latvijā Arnis Blūmfelds.

 

“Coface” grupas apgrozījums šā gada pirmajā ceturksnī sasniedzis 365 miljonus eiro, kas salīdzinājumā ar to pašu periodu 2015. gadā ir kritums par 6.3%. Grupas apgrozījuma rādītājus ietekmējuši paaugstinātās konkurences apstākļi tradicionāli stabilajos tirgos: Rietumeiropa un Ziemeļeiropa piedzīvo cenu spiedienu, īpaši Francijā un Vācijā, ņemot vērā zemo riska līmeni šajos tirgos. Tikmēr Centrāleiropas, kurā ietilpst arī Latvija un Baltija, Vidusjūras un Āfrikas reģionos “Coface” grupa sasniegusi apgrozījuma pieaugumu.

 

Izaugsmes un darbības efektivitātes veicināšanas nolūkos “Coface” grupa veikusi uzņēmuma reorganizāciju Eiropā. Attiecīgi Krievija tiek pārcelta uz Centrāleiropu no līdzšinējā Ziemeļeiropas reģiona, bet Spānija un Portugāle tiek pārceltas uz Vidusjūru un Āfriku no Rietumeiropas reģiona.

Lejupielādēt šo ziņojumu presei : “Coface Latvia” apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaudzis par 17% (66,69 kB)

Kontakti


Marketing & Sales department

Berzaunes 11a
LV-1039 Riga
LATVIA
Tel: +371 67323460
mail: office-latvia@coface.com

Uz augšu
  • Latvian
  • English