Jaunumi un publikācijas
11/09/2014
Produktų informacija

CofaMove aplikācija: CofaNet tagad uz mobilām ierīcēm

CofaMove aplikācija: CofaNet tagad uz mobilām ierīcēm

Coface laidusi klajā mobilo aplikāciju, kas nodrošina piekļuvi jebkurā vietā un laikā tiešsaistes datu bāzei. „Coface” biznesa risku pārvaldes platforma „Cofanet” apkopo finanšu analītiķu vērtējums par 60 miljoniem pasaules uzņēmumu. Mobilo aplikāciju būs iespējams lejupielādēt viedtālruņos, izmantojot „Apple App Store” un „Google Play Store”.

Jaunā tehnoloģija, nosaukta „CofaMove”, ir novatorisks pieteikums darījumu risku apdrošināšanas tirgū. Mobilā biznesa risku pārvaldes platforma dod iespēju vienmēr paturēt ‘pa rokai’ noderīgu informācijas avotu, kas nepieciešams, pieņemot pārdomātus lēmumus par jaunu biznesa partneru izvēli.

Jaunās aplikācijas „CofaMove” iespējas nodrošina uzņēmuma identifikāciju, informāciju par uzņēmuma kredītreitingu, iespējamo segumu, kā arī iespēju online iegādāties biznesa risku apdrošināšanas produktus. Līdz gada beigām piedāvājuma klāsts tiks paplašināts. Aplikācija ir pieejama vairākas valodās un 40 tūkstoši pašreizējo „Cofanet” lietotāju jauno aplikāciju saņems bez maksas.

"”CofaMove” ir jauns solis inovāciju virzienā, tas, uz ko vienmēr esam aicinājuši savus klientus. Šis jaunais biznesa instruments apmierina mūsdienu pieprasījumu pēc mobilām tehnoloģijām, vienlaicīgi paverot plašākas perspektīvas atbildīgai riska pārvaldībai uzņēmējdarbībā. Pateicoties integrētajai tehnoloģijai, mūsu starptautiskie klienti varēs izmantot šo jauno rīku globālā mērogā jau no pirmās dienas, " komentē Patrīcija Luskana (Patrice Luscan), „Coface” mārketinga un stratēģijas direktore.

 

Cofamove_logo_medium

 

 

 

 
Lejupielādējie applikāciju šeit:

 

icon-fleches

 

 

 

 

 

Lejupielādēt šo ziņojumu presei : CofaMove aplikācija: CofaNet tagad uz mobilām ierīcēm (138,92 kB)

Kontakti


Marketing & Sales department

Berzaunes 11a
LV-1039 Riga
LATVIA
Tel: +371 67323460
mail: office-latvia@coface.com

Uz augšu
  • Latvian
  • English